TYSIM PİLTRE EKİPMANLARI CO.  

 

- KÜÇÜK ROTARY DELME RİGİNİN LİDERİ!

Ana sayfa

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

Sertifikalar
iyi kalite Piling Rig makine satış için
iyi kalite Piling Rig makine satış için
Müşteri yorumları
Patronum, ürünümüzü çok seven Rafael'im, patronumun ürünten çok memnun olduğunu söylediğim gibi, giderek daha fazla iş işbirliğine sahip olmayı umduğumu söyledim.

—— Bayan Bethlehem

Güvenilir kaliteniz ve kusursuz hizmetimizden etkilendik. Şirketinizle iyi bir iş yapmayı dört gözle bekliyor olacağız.

—— Bay Eleven

Ben sohbet şimdi

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

1 2 3 4
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD
düzenli Depo Muhteşem mimari Deneyimli ekip profesyonel Atölye

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : TYSIM
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 3000000-5000000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 70% - 80%
TYSIM PILING EKIPMANLARı CO., Ltd Ar-Ge ve küçük ve orta ölçekli kompakt döner sondaj kuleleri üretiminde uzmanlaşmış lider bir kuruluştur. TYSIM aynı zamanda Ulusal İş Makinaları Sanayicileri Derneği bünyesindeki Ulusal Vakıf Sanayicileri Derneği yönetim kurulu üyesidir. TYSIM, Ulusal yüksek teknoloji kurumsal, ISO9001 kalite yönetim sistemi belgelendirme ve JiangSu Eyaleti özel sektöre ait yüksek teknoloji kurumsal sertifika geçti. Tüm ürün serisi CE sertifikası geçti. 40'tan fazla patent tasarımına sahiptir. TYSIM ürünleri küçük boyutlu döner sondaj kuleleri, modüler sondaj kuleleri, Caterpillar şasi serisi orta ölçekli döner sondaj kuleleri, hidrolik kazık kırıcılar ve diğer ilgili ürünleri içerir. TYSIM KR serisi küçük döner sondaj kuleleri ve KP serisi hidrolik kazık kırıcılar şimdi kazık endüstrisindeki profesyonel markalardan biridir. Dört yıl üst üste TYSIM, Çin Yol Makineleri Ağı tarafından kullanıcıların dikkatini çeken ilk on marka olarak kabul edildi. 2019 yılında, Çin inşaat makineleri endüstrisi derneği tarafından inşaat makineleri ilk 50 profesyonel üreticilerinden biri olarak derecelendirildi.

Döner sondaj kulesine 10 yıla yaklaştıktan sonra, TYSIM KR serisini içeren bir dizi küçük ve orta ölçekli döner sondaj kulesi geliştirmiştir: KR40, KR50, KR80, KR90, KR125, KR150, KR220C, KR285C; Uzun burgu CFA İşlevli M serisi çok fonksiyonlu sondaj kuleleri KR80M, 90M, KR125M, KR220M ve düşük yükseklik KR150S ve KR285S döner sondaj kuleleri.

TYSIM sondaj kuleleri sadece çeşitli inşaat ve şehirleşme inşaat projeleri için uygun değildir. Ayrıca metro, viyadük ve eski emlak projelerinin yeniden geliştirilmesi için de uygundur. Yüksek verimlilik ve güvenilir performansa sahip KR serisi küçük sondaj kuleleri, hem Çin'de hem de yurtdışında mükemmel tanınırlık kazanmıştır. TYSIM ürünleri Avustralya, Singapur, Rusya, Tayland, Arjantin, Vietnam, Endonezya, Filipinler, Katar, Zambiya ve 40'tan fazla ülkeye toplu olarak ihraç edilmiştir. Çin inşaat endüstrisinin bir üst seviyeye ilerlemesiyle birlikte, TYSIM sondaj kuleleri kentleşme altyapısı ve yeniden yapılanma inşaatları için en uygun makine haline gelecektir.

TYSIM kaynaklı KP serisi hidrolik kazık kırıcılar (kazık kesici olarak da bilinir) kazık kesme sorunlarını en etkili ve verimli bir şekilde çözmüştür. Çin'deki geleneksel manuel kesme yöntemini değiştiren çok daha kısa sürede kazıkların hızlı kesilmesini sağladı. TYSIM KP serisi hidrolik kazık kırıcılar, Çin'de buluş için bir patent de dahil olmak üzere 11 çekirdek patent kazandı. Şu anda, TYSIM kazık kırıcılar Amerika, İngiltere, Brezilya, Avustralya, Vietnam, Endonezya, Sri Lanka ve 40'tan fazla ülkeye ihraç edilmiştir.

Ulusal Standardizasyon Komitesi içinde Ulusal Vakıf İnşaat Makineleri Komitesi'nin komite üyesi olan kurucu Bay Xin (Peng) liderliğinde TYSIM, boncuklanma endüstrisinde uzmanlaşmış sağlam deneyime sahip özel profesyonellerden oluşan bir ekip kurdu. Geniş uluslararası vizyona ve zengin ürün deneyimine sahip uyumlu bir ekip oluşturdular. “Değer Yaratma Odağı” temel kavramına bağlı kalarak ve “detaylara odaklanma ve sürekli iyileştirme” ilkesini benimseyen, küçük ve orta ölçekli döner sondaj makinelerinin Ar-Ge ve üretimine odaklanan TYSIM, liderliğini daha da güçlendirdi ve daha da güçlendirdi. yerli vakıf endüstrisinin sondaj ekipmanlarının yükseltilmesini teşvik etmek için teknik uzmanlık ve pazar paylarındaki konumu. Önümüzdeki dönemde, TYSIM markası iç pazarda olduğu kadar uluslararası pazarda da üst düzey bir marka olacak.

İletişim bilgileri
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

İlgili kişi: Ms. Camilla

Tel: 86-510-83590747

Faks: 86-510-83590757

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)