TYSIM PİLTRE EKİPMANLARI CO.  

 

- KÜÇÜK ROTARY DELME RİGİNİN LİDERİ!

Ana sayfa

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

Sertifikalar
iyi kalite Piling Rig makine satış için
iyi kalite Piling Rig makine satış için
Müşteri yorumları
Patronum, ürünümüzü çok seven Rafael'im, patronumun ürünten çok memnun olduğunu söylediğim gibi, giderek daha fazla iş işbirliğine sahip olmayı umduğumu söyledim.

—— Bayan Bethlehem

Güvenilir kaliteniz ve kusursuz hizmetimizden etkilendik. Şirketinizle iyi bir iş yapmayı dört gözle bekliyor olacağız.

—— Bay Eleven

Ben sohbet şimdi

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

1 2 3 4
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD
Professional Engineers profesyonel Atölye düzenli Depo Experienced Team

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : TYSIM
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 3000000-5000000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 70% - 80%

TYSIM PILING CİHAZI CO., LTD ISO9001 kalite yönetim sistemi ile Çin'de profesyonel Ar-Ge ve üretim küçük ve orta kazık ekipmanları tek profesyonel ulusal yüksek teknoloji kuruluştur. Ürünler içerir hidrolik kazık çakma, modüler kazık çakma, hidrolik kazık kırıcı, mekanik diyafram duvar kepçesi ve diğer ilgili ürünler. TYSIM KR serisi küçük kazık çakma makineleri ve KP serisi hidrolik kazık kırıcılar yerli ünlü markalardır.

40'ın üzerinde patentle, TYSIM KR serisi küçük kazık çakma makineleri, çeşitli sivil ve kentleşme inşaat projelerine uygun olacak CE sertifikası aldı. Yüksek verimlilik ve güvenilir performansa sahip KR serisi küçük kazık platformları, metro, viyadük ve konut binaları için inşaat projelerinde hem Çin hem de yurtdışındaki müşterilerde iyi bir üne kavuşmuştur. Avustralya, Rusya, Tayland, Arjantin, Zambiya ve diğer ülkelere ihraç edilen TYSIM kazık çakma makineleri, kentleşme altyapısı inşaatı için en uygun makineler haline gelecektir.

Hidrolik kazık kırıcıların (aynı zamanda beton kazık kesici olarak da adlandırılır) oluşturduğu KP serisi, büyük miktarda havlı kafayı hızla kesebilir ve bu da Çin'de geleneksel manuel kesme yöntemini değiştirdi. TYSIM KP serisi hidrolik kazık kırıcılar, Çin'de icat için bir patent de dahil olmak üzere 11 temel patent kazandı. Şu anda, TYSIM hidrolik kazık kırıcılar Amerika, Rusya, Brezilya, Avustralya, Vietnam, Endonezya, Sri Lanka ve diğer 20 ülkeye ihraç edilmiştir.

İyi bir uluslararası vizyon ve mükemmel mühendis kadrosuyla TYSIM, “Odak, Oluştur, Vana” konseptini tutturuyor ve temel yapı ürünlerinin kazılması konusunda Ar-Ge'ye odaklanıyor. “Detaylara odaklanın, geliştirmeye devam edin” ve lider teknoloji ve pazarın avantajları ile TYSIM, “TYSIM” i 5 yıl içinde “Yurt içi birinci sınıf ve Uluslararası ünlü” marka kazık teçhizatı haline getirmeye çalışacaktır. Bu arada yerli sivil vakıf inşaatının teşvik edilmesi.

İletişim bilgileri
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

İlgili kişi: Ms. Camilla

Tel: 86-510-83590747

Faks: 86-510-83590757

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)