Mesaj gönder
Ana sayfa

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD şirket Profili

şirket Profili

TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD küçük ve orta ölçekli kompakt döner sondaj kulelerinin Ar-Ge ve imalatında uzmanlaşmış lider bir kuruluştur.TYSİM aynı zamanda Milli İş Makinaları Sanayicileri Derneği bünyesinde bulunan Milli Vakıf Sanayicileri Derneği yönetim kurulu üyesidir.Ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşu olan TYSIM, ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını ve JiangSu Eyaleti özel sektöre ait yüksek teknoloji kurumsal sertifikasını geçti.Tüm ürün serisi CE sertifikasını geçti.40'tan fazla patent tasarımına sahiptir.Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD şirket Profili 0

TYSİM, küçük boyutlu döner sondaj kuleleri, modüler sondaj kuleleri, Caterpillar şasi serisi orta boy döner sondaj kuleleri, hidrolik kazık kırıcılar ve diğer ilgili ürünleri içermektedir.Küçük döner sondaj kuleleriTYSİM KR serisive KP serisi hidrolik kazık kırıcılar artık kazık sektöründeki profesyonel markalardan biridir.TYSIM, dört yıl üst üste China Road Machinery Net tarafından kullanıcıların ilgisini çeken ilk on marka arasında gösterildi.2019 yılında, Çin inşaat makineleri sanayi derneği tarafından en iyi 50 profesyonel inşaat makinesi üreticisinden biri olarak derecelendirildi.

 

Döner sondaj kulelerine yaklaşık 10 yıl odaklandıktan sonra TYSIM, KR serisinden oluşan eksiksiz bir küçük ve orta ölçekli döner sondaj makinesi serisi geliştirdi: KR50, KR80, KR90, KR125, KR150, KR220C, KR285C,KR300,KR360;uzun burgu CFA İşlevine sahip M serisi çok işlevli sondaj makineleri KR80M, 90M, KR125M, KR220M ve alçak yükseklikli KR125ES ve KR300ES döner sondaj makineleri.Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD şirket Profili 1

 

TYSİM sondaj kuleleri sadece çeşitli sivil şehircilik inşaat projeleri için değil, aynı zamanda metro, viyadük ve eski site projelerinin yeniden geliştirilmesi için de uygundur.Yüksek verimlilik ve güvenilir performansa sahip KR serisi küçük sondaj kuleleri, hem yurt içinde hem de yurt dışında mükemmel kabuller kazanmıştır.TYSİM'in ürünleri partiler halinde Avustralya, Singapur, Rusya, Tayland, Arjantin, Vietnam, Endonezya, Filipinler, Katar, Zambiya ve 40'tan fazla ülkeye ihraç edilmiştir.Çin inşaat endüstrisinin bir sonraki daha yüksek seviyeye ilerlemesiyle paralel olarak, TYSİM sondaj kuleleri, şehirleşme altyapısı ve yeniden yapılanma inşaatları için en uygun makine haline gelecektir.

 

TYSİM tarafından üretilen KP serisi hidrolik kazık kırıcılar (beton kazık kesici olarak da bilinir), kazık kesme sorunlarını en etkili şekilde çözmüştür.Çin'deki geleneksel manuel kesme yöntemini değiştiren kazıkların çok daha kısa sürede hızlı bir şekilde kesilmesini sağlamıştır.TYSIM KP serisi hidrolik kazık kırıcılar, Çin'de bir buluş patenti de dahil olmak üzere 11 temel patent kazandı.Şu anda TYSİM kazık kırıcılar Amerika, İngiltere, Brezilya, Avustralya, Vietnam, Endonezya, Sri Lanka ve diğer 40 ülkeye ihraç edilmiştir.

.Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD şirket Profili 2

 

 

Ulusal Standardizasyon Komitesi bünyesindeki Ulusal Vakıf İnşaat Makineleri Komitesi'nin bir komite üyesi olan kurucu Bay Xin (Peng) liderliğinde TYSIM, boncuklama endüstrisinde uzmanlaşmış, sağlam deneyime sahip, kendini işine adamış profesyonellerden oluşan bir ekip oluşturmuştur.Geniş uluslararası vizyona ve zengin ürün deneyimine sahip uyumlu bir ekip oluşturdular.“Değer Yaratma Odaklılık” temel konseptine bağlı kalarak ve “ayrıntılara odaklanma ve sürekli iyileştirme” ilkesini aşılayarak, küçük ve orta ölçekli döner sondaj kulelerinin Ar-Ge ve üretimine adamak için TYSİM, liderliğini korudu ve daha da güçlendirdi. yerel temel endüstrisinin sondaj ekipmanlarının yükseltilmesini teşvik etmek için teknik uzmanlık ve pazar paylarındaki konum.TYSİM, yakın zamanda yurt içi ve yurt dışı pazarda da üst sıralarda yer alacak bir marka haline gelecektir.

Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD şirket Profili 3

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

TYSİM KAZIK EKİPMANLARI LTD.ŞTİ

 

1. 2012, İlki, hidrolik kazık kırıcı adlı özel kazık kesme makinelerini piyasaya sürdü, KP serisi kazık kırıcı, geleneksel manuel kesme yöntemini kazıklarda hidrolik mekanik olarak değiştirdi ve ABD, Brezilya, Rusya ve diğer 30'dan fazla ülkeye ihraç etti.

 

2. 2012, İlki, Rusya, Avustralya, Arjantin, Tayland ve diğer 8 ülkeye ihraç edilen, şehirleşme altyapısı için en iyi seçim olmak üzere KR80A küçük kazık kulesini piyasaya sürdü.

 

3. 2013, İlki, hidrolik kazık kırıcı için KPS serisi özel hidrolik güç paketini piyasaya sürdü, kablosuz kontrollü daha yüksek verimli yapı.

 

4. 2014, İlki, ekskavatörü hızlı bir şekilde kazık kulesine dönüştürmeyi gerçekleştiren yeni modüler kazık kulesi konseptini başlattı.KR50 kazık çakma makinesi denizaşırı ülkelere ihraç edildi ve Çin 2014'te Bauma'nın kazıklı temel endüstrisinde endüstrinin parlak noktası haline geldi.

 

5. 2015, İlki, tünelde yeni kazık çakma yöntemini gerçekleştiren, küçük boyutlu, düşük yükseklikli, hafif, daha esnek, Çin'deki en küçük hidrolik kazık makinesi KR40'ı piyasaya sürdü.

 

6. 2015, İlki, kullanımı değiştirmek için hidrolik kazık kulesi yöntemini ve CFA yöntemini gerçekleştiren küçük çok işlevli hidrolik kazık kulesi KR125M'yi piyasaya sürdü.

 

7. 2015, İlki, üst düzey küçük döner sondaj kulesi boşluğunu dolduran CAT şasili küçük hidrolik kazık makinesi KR90C'yi piyasaya sürdü.

 

8. 2016, Tüm ürün yelpazesiyle Avrupa Birliği CE sertifikasına sahip ilk küçük hidrolik kazık makinesi üreticisi.Çeşitli teçhizat türleri, endüstrinin mihenk taşı haline geldi.

 

9. 2017, CFA ve döner delme yöntemi ile ilk çok fonksiyonlu sondaj kulesi seti (KR80M) piyasaya sürüldü.Aynı zamanda, Tysim tüm ürün lansman serilerini tamamladı.

 

10. 2018, Tysim yeni bir fabrikaya taşındı ve açılış törenini gerçekleştirdi.

 

 

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : TYSIM

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar Çin TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD Sertifikalar